Määratlemata

tühistamine

Tagastusõigus 14 päeva jooksul pärast kättetoimetamist
Kui soovite toote tagastada, peate lattu toimetamise eest maksma.

Taganemisõigus ja tagajärjed

Tarbijatel on kaugmüügilepingute osas taganemisõigus vastavalt Saksa tsiviilseadustiku artiklile 355. Kohustuslik tühistamisperiood on neliteist päeva. Tarbijana on teil seetõttu õigus oma lepinguline deklaratsioon tühistada vastavalt järgmistele tühistamispoliitikatele:

tühistamine

Taganemisõigus

Tühistamisperiood on 14 päeva alates päevast, mil teie või teie nimetatud kolmas isik, kes ei ole vedaja, võttis viimase kauba enda valdusse.

Taganemisõiguse kasutamiseks peate meid sellest teavitama (KRAUSMAN Baby Produkte GmbH, HRB 114736, DE 322857379

E-post: contact@krausman.de, De-Saint-Exupéry-Str. 10, 60549 Frankfurt am Main, Saksamaa) selge deklaratsiooniga (nt e-post) oma otsusest lepingust taganeda. Selleks võite kasutada lisatud taganemisvormi näidist, kuid see pole kohustuslik.

Taganemisõiguse tähtaega, piisab sellest, et saadate teatise kohta taganemisõiguse enne keeluaega.

Taganemise tagajärjed

Kui te käesolevast lepingust taganeda, siis tagastama kogu oleme saanud sinult, sealhulgas tarnekulusid (välja arvatud lisakulud, mis tulenevad asjaolust, et olete valinud tüüpi kohaletoimetamise va pakub meile, odavaim Standard on), ja maksta kohe uusimaid neljateistkümne päeva jooksul alates päevast, mil on saadud teade oma tühistamise seda meiega lepingu. Selle tagasimaksmine, mida me kasutame sama makseviisi, mida kasutasid algse tehingu, kui te pole kokku lepitud teisiti; Igal juhul tuleb teil tasuda tasu selle tagastamist. Me võime viivitada tagasimaksetega, kuni oleme saanud tagasi kauba tagasi või kuni olete tõestanud, et olete kauba tagastanud, kumb on varasem.

Kauba peate meile tagastama või üle andma viivitamata ja igal juhul hiljemalt neljateistkümne päeva jooksul alates kuupäevast, mil teavitasite meid käesoleva lepingu ülesütlemisest. Tähtaeg on käes, kui saadate kauba enne neljateistkümne päeva möödumist. Kauba väärtuse vähenemise eest peate maksma ainult siis, kui see väärtuse vähenemine on tingitud kauba käitlemisest, mis pole vajalik kauba olemuse, omaduste ja funktsionaalsuse kontrollimiseks.


Lisa: taganemisvormi näidis

Taganemisvormi näidis

vastavalt EGBGB artikli 2 a lisale 246, § 1 lõike 2 lause 1 lõikele 1 ja § 2 lõike 2 punktile 2

Mudel taganemise vorm

(Kui soovite lepingust taganeda, siis täitke see vorm ja saata see tagasi.)

- Saaja: KRAUSMAN Baby Produkte GmbH, HRB 114736, DE 322857379

E-post: contact@krausman.de, De-Saint-Exupéry-Str. 10, 60549 Frankfurt am Main, Saksamaa - tühistan käesolevaga /) minu / meie oma () sõlmis järgmiste kaupade ostulepingu () / järgmise teenuse osutamine ()

- tellitud () / saadud kell ()

- Nimi / Tarbija (te)

- Pöördumine / Tarbija (te)

- Allkiri / Tarbija (te) (ainult sõnumi paberil)

- kuupäev


Kauba tagastamiseks kasutage veebipõhist tagastuskeskust.

garantii

Kui olete tarbija ja teie ostetud toode on defektne, nt kahjustatud või ei vasta kirjeldusele, kehtivad seadusest tulenevad garantiireeglid piiranguteta.

Tagastusõigus 14 päeva jooksul pärast kättetoimetamist

Kui soovite toote tagastada, peate lattu toimetamise eest maksma.

Seotud ametikohta