KLARNA MAKSED

Kategooria:

Beschreibung

MAKSE KLARNA MAKSETEGA JA GARANTEERITE TOOTE TAGASIVÕTMIST 14 PÄEVAGA, KUI TEILE MEELE MITTE

 

Makske 14 päeva hiljem

Nüüd sisseoste tegema. hiljem maksma

Osta ohutult

Maksa Klarnaga.

 
 
 

Pood täpselt nii, nagu soovite

Teie ootused tootele on suured. Mõned ületavad neid, kuid teised mitte. Kui soovite neile hiljem Klarnaga maksta, saate ise otsustada, mida hoida ja mida tagasi saata. Registreerite lihtsalt oma tagastuse otse Klarna rakendusse ja maksate ainult nende toodete eest, mida tegelikult hoiate. Tagastamine on endiselt sujuvam ja võite alati kindel olla, et maksate lõpuks õige summa.

Hiljem maksmine tähendab, et teil on arve tasumiseks 14 päeva tasuta. Rakenduses saate ka väikese tasu eest oma maksetähtaega pikendada 10, 30 või 60 päeva võrra või teisendada arve rahastamiseks. Mida iganes sa soovid.

KKK

Maksa oma tempos.

Klarna Financing 3-24 abil saate täna sisseoste teha ja jagada oma kulud fikseeritud või paindlikeks osamakseteks kuni 24 kuud. Klarna rakendusega on teil alati täielik kontroll ja ülevaade oma maksetest.

 

 

Kassas

Klarna rahastamiseks 3-24 pole vaja eelnevat registreerimist. Klarna järelmaksu saate valida otse kassas. Kõiki makseviise, mis on teie ostmiseks saadaval, samuti kulusid ja tingimusi kuvatakse teile kassas.

 

 

Makske kindla plaani järgi

Jaotage ostukulud igakuiste võrdsete osamaksetena. Kui see on teie esimene järelmaks, luuakse teile konto. Järgmise järelmaksuga peate ostu ainult kinnitama. Kõik järelmaksuga ostud on nähtavad teie Klarna kontol - Klarna rakenduses.

 

 

Makske paindlikult, kui soovite

Makske oma ostude eest omas tempos ja otsustage, kas soovite maksta ainult miinimumsummat või veidi rohkem. Kõik tellimused kogutakse selges kuupõhises arves. Samuti saate tasumata summa igal ajal täielikult tasuda.

Hiljuti vaadatud tooted